مسابقات قهرماني کشور کانوپولوي آقايان در مراغه آغاز شد

روز اول مسابقات قهرماني کشور کانوپولوي آقايان روز گذشته 26 شهريور ماه با برگزاري مسابقات مرحله مقدماتي به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، شهرستان مراغه از روز گذشته 26 شهريورماه تا 28 شهريورماه ميزبان مسابقات قهرماني کشور کانوپولوي آقايان که در رده سني بزرگسالان با حضور 10 استان برگزار مي شود، ميباشد.
در مسابقات مرحله مقدماتي تيمها در 3 گروه دسته بندي شدند. در گروه اول هيات هاي قايقراني اصفهان، کرمانشاه و آذربايجان شرقي، در گروه دوم هيات هاي قايقراني گيلان، تهران و زنجان و در گروه سوم هيات هاي قايقراني اراک، مراغه و مازندران حضور داشتند.
بر اين اساس در مسابقات مرحله مقدماتي، هيات قايقراني کرمانشاه 17 بر 2 هيات قايقراني اصفهان را شکست داد، هيات قايقراني تهران 1-2 مغلوب هيات قايقراني گيلان شد، هيات قايقراني اراک 4 بر صفر هيات قايقراني شهرستان مراغه را برد، هيات قايقراني آذربايجان شرقي 1-9 از هيات قايقراني کرمانشاه شکست خورد، مسابقه ميان هيات قايقراني زنجان و هيات قايقراني گيلان 4-4 مساوي به پايان رسيد، هيات قايقراني اراک 7 بر 3 هيات قايقراني مازندران را درهم کوبيد، هيات قايقراني اصفهان 13 بر 1 هيات قايقراني آذربايجان شرقي را برد، هيات قايقراني زنجان و هيات قايقراني تهران با تساوي 4-4 به کار خود پايان دادند، هيات قايقراني مازندران 12 بر صفر از سد هيات قايقراني شهرستان مراغه گذشت.
در پايان مرحله مقدماتي تکليف تيمهاي صعود کننده به مرحله نيمه نهايي مشخص شد تا براي رده هاي اول تا ششم با هم به رقابت بپردازند و هيات قايقراني تهران در رده هفتم، هيات قايقراني مراغه در رده هشتم و هيات قايقراني آذربايجان در رده نهم جدول رده بندي قرار گرفتند.
در مرحله نيمه نهايي هيات قايقراني کرمانشاه با نتيجه 2-3 از هيات قايقراني اراک شکست خورد، هيات قايقراني گيلان 8 بر 4 هيات قايقراني مازندران را برد و در آخرين مسابقه روز گذشته هيات قايقراني زنجان 11 بر 2 هيات قايقراني اصفهان را از پيش رو برداشت و اصفهان با اين شکست در رده ششم جدول رده بندي قرار گرفت.
اين رقابتها امروز 27 شهريور ماه با برگزار مسابقات مرحله نيمه نهايي ادامه خواهد يافت.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.