از ورزش قايقراني در استان گلستان نهايت حمايت را خواهيم کرد

مديرکل ورزش و جوانان گفت: از هيات هايي که عملکرد قابل قبولي در استان داشته و عنوان هاي قهرماني زيادي نيز کسب کرده اند حمايت خواهيم کرد.
قربانعلي پاشا ادامه داد: قايقراني نيز به عنوان يکي از رشته هاي پرمدال المپيکي تحت حمايت ما است. قايقرانان استان گلستان هميشه براي ما افتخار آفرين هستند و ما نيز سعي خواهيم کرد با توسعه اين رشته در سطح استان سرمايه گذاري بيشتري روي آن داشته باشيم.
وي افزود: با توجه به نتيجه خوبي که عادل مجللي کانوسوار گلستاني در مسابقات قهرماني آسيا گرفته است وظيفه خود دانستيم که از او تقدير کنيم.
پاشا بيان کرد: به همين منظور به اتفاق رئيس و اعضاي شوراي شهر و رئيس و دبير هيات قايقراني استان به منزل وي رفتيم و ضمن اهداي پاداش از وي به پاس زحماتش تقدير کرديم.
وي اضافه کرد: عادل مجللي جوان بسيار خوب، با اخلاق و با انضباطي است که تلاش زيادي براي قايقراني داشته است. ما نيز مسائل وي را بررسي مي کنيم و از برنامه هاي او حمايت خواهيم کرد. عادل نيز به ما قول داده که در بازيهاي آسيايي مدال آور باشد و سهميه المپيک نيز کسب کند.
پاشا اظهار داشت: قايقراني طي ماه گذشته مسابقات بسيار پرباري را پشت سر گذاشته و جا دارد در اين زمينه از زحمات خسرو ابراهيمي سرپرست فدراسيون تشکر داشته باشيم. تلاش زيادي در قايقراني صورت گرفته و کسب تعداد بالاي مدال نشان دهنده اين زحمات است.
وي تصريح کرد: 9 آبان ماه نيز به منظور برگزاري مجمع انتخاباتي هيات قايقراني گلستان در خدمت ابراهيمي خواهيم بود.
پاشا تاکيد کرد: پس از حضور ابراهيمي در استان برنامه هاي قايقراني را بررسي خواهيم کرد و هر حمايتي که لازم باشد از اين رشته در استان انجام خواهيم داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.