اردوي ترکيه بسيار رضايت بخش است

سرمربي تيم ملي اسلالوم مردان ضمن ابراز رضايت از شرايط اردوي مشترک با تيم ملي ترکيه بيان کرد: مربيان و ورزشکاران تيم ترکيه همکاري خوبي با ما دارند و پيست بسيار خوب ترکيه شرايط خوبي براي يک اردوي خوب فراهم کرده است.
مسعود خداياري اظهار داشت: در اسلالوم پيست خيلي مهم است و پيست شهر ريزه ترکيه که تقريبا 600 کيلومتر با مرز ايران فاصله دارد براي ما بسيار مطلوب است.
وي تصريح کرد: اين پيست با شرايط استاندارد بين المللي ساخته شده و بسيار خوب است. در حال انجام تمرينات با کيفيتي در کنار تيم ملي اسلالوم ترکيه هستيم و تا 12 مردادماه نيز اين تمرينات ادامه خواهد داشت.
خداياري اضافه کرد: ترکيه اي ها ميزباني خوبي از ما دارند و همه شرايط را براي ما فراهم کردند. در همان کمپ تيم ملي ترکيه اسکان داريم. از نظر آب و هوايي هم خدا را شکر وضعيت مطلوب است.
سرمربي تيم ملي اسلالوم عنوان کرد: اميرمحمد فتاح پور در رشته کاياک و مهدي کريمي در رشته کانو قايقرانان ما در اين اردو هستند. بچه ها هم از شرايط کمپ اظهار رضايت دارند و با نشاط و انگيزه تمرينات خود را انجام مي دهند.
خداياري در پايان تاکيد کرد: از فدراسيون بابت اعزام به اين اردو کمال تشکر را دارم و اميدوارم در اين اردو و مسابقات پيش رو آمادگي لازم را کسب کنيم و با بهترين کيفيت به مسابقات انتخابي المپيک اعزام شويم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.