آغاز تمرينات کاياک و کانوسواران تيم ملي آبهاي آرام

 

کاياک و کانوسواران تيم ملي آبهاي آرام بانوان و آقايان کشورمان که خود را براي حضوري موفق در مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک آماده مي کنند، اولين اردوي تدارکاتي شان را از امروز 4 دي ماه در تهران آغاز خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، ملي پوشان آبهاي آرام کشورمان پس از بازگشت از بازيهاي آسيايي 2010 گوآنگجو و کسب 3 مدال در اين مسابقات يک ماه به استراحت پرداختند و امروز اولين مرحله اردوي تدارکاتي خود را آغاز خواهند کرد تا بتوانند در مسابقات قهرماني آسيا و انتخابي المپيک 2012 لندن که سال آينده در تهران برگزار خواهد شد مجدداً افتخارآفريني کنند.
اولين مرحله اردوي ملي پوشان آبهاي آرام تا 25 ديماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي ادامه خواهد داشت و قايقرانان زير نظر لوتار شفر سرمربي، ايرج اقليمي مدير تيمهاي ملي و الياس اقليمي مربي تيم تمريناتشان را پيگيري مي کنند.
محسن سعادتخواه و علي ميرزايي از گيلان، امين بوداغي، حسين سينکايي، اروند درويش و فرزين اسدي از مازندران، احمدرضا طالبيان از اصفهان، عليرضا عليمحمدي از تهران، عادل مجللي از گلستان، شاهو ناصري از کردستان و حميد ترکي از بوشهر در تيم ملي آقايان و نجمه سجادي از گيلان و آرزو معتمدي، سيما عروجي و درسا کفيلي از تهران در تيم ملي بانوان آبهاي آرام کشورمان در اين اردو حضور دارند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.