تمرين در مريوان نقش زيادي در موفقيتمان داشت

نفر سوم مسابقات قهرماني روئينگ جوانان آسيا در بخش مردان گفت: سطح مسابقات خيلي خوب بود و تايم هايي که ثبت شد از سطح جوانان بالاتر بود.
علي شاه محمدنيا که براي دومين بار مسابقات جوانان آسيا را تجربه مي کرد در خصوص ارنج خود در تکنفره بيان کرد: در تست هاي درون اردو که انجام مي شد نفر اول تيم بودم و با صلاحديد مربي در ارنج تکنفره قرار گرفتم. خوشحالم که توانستم جواب اعتماد مربي ام را بدهم.
وي در خصوص مراحل آماده سازي تيم ملي روئينگ جوانان گفت: 4 ماه اردو در مهاباد داشتيم و 2 ماه هم در مريوان تمرين کرديم. شرايط در مريوان بسيار خوب بود. درياچه زريوار با 4 کيلومتر طول باعث شد تمرينات خوبي پشت سر بگذاريم و نقش بسزايي در سطح آمادگي تيم داشت.
عضو تيم ملي روئينگ جوانان تشريح کرد: روئينگ را از درياچه آزادي تحت نظر مربيان هيات تهران آغاز کردم و با علاقه اي که داشتم توانستم به تيم ملي راه پيدا کنم. اکنون خوشحالم که جواب زحمات خودم و مربيانم را با کسب مدال در رقابت هاي جوانان آسيا بگيرم.
شاه محمدنيا در خصوص برنامه هاي آينده خود گفت: يک سال ديگر مي توانم در جوانان پارو بزنم و اميدوارم با درخشش بيشتر به تيم بزرگسالان راه پيدا کنم.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.