فاطمه کرمجاني و عادل مجللي فيناليست شدند

روز سوم مسابقات قهرماني آبهاي آرام زير 23 سال و جوانان جهان روز گذشته 3 مردادماه در حالي به پايان رسيد که کرمجاني و مجللي راهي فينال A شدند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مسابقات روز گذشته و در مرحله نيمه نهايي مسافت 200 متر نمايندگان کشورمان در ماده هاي مختلف به مصاف حريفان خود رفتند.
بر اين اساس محمد جواد ترکي در کاياک يکنفره جوانان به مصاف حريفاني از کشورهاي اسپانيا، دانمارک، لهستان، انگلستان، قزاقستان، بلژيک، آلمان و آفريقاي جنوبي رفت و با زمان 44.388 ثانيه در رده نهم ايستاد.
مينا عبدالهي در کاياک يکنفره جوانان در مصاف با حريفاني از کشورهاي صربستان، استراليا، سوئد، ازبکستان، فنلاند، اسلواکي، آفريقاي جنوبي و ليتواني، با زمان 48.784 ثانيه در رده هفتم قرار گرفت.
در کاياک يکنفره زير 23 سال، آرزو حکيمي به مصاف قايقرانان کشورهاي انگلستان، اسپانيا، کانادا، نيوزلند، زاپن، ليتواني، اسلواکي و آمريکا رفت که در پايان با زمان 44.020 ثانيه چهارم شد و به فينال B راه يافت.
در کانوکانادايي زير 23 سال عادل مجللي به مصاف حريفاني از کشورهاي روسيه، آلمان، ژاپن، آذربايجان، چين، روماني، فرانسه و مکزيک رفت و با زمان 41.408 ثانيه ضمن قرار گرفتن در جايگاه اول به فينال A صعود کرد.
در آخرين مسابقه روز گذشته نيز فاطمه کرمجاني در کانوکانادايي زير 23 سال با پاروزنان کشورهاي بلاروس، لهستان، روماني، انگلستان، ژاپن، مکزيک، آرژانتين و آفريقاي جنوبي رفت و با زمان 55.180 ثانيه سوم شد و به فينال A راه يافت.
اين رقابتها امروز 4 مردادماه با برگزاري مسابقات فينال مسافت 200 و 500 متر به پايان خواهد رسيد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.