قايقرانان ايران به کار خود پايان دادند

قايقرانان کشورمان در روز پاياني مسابقات قهرماني آبهاي آرام زير 23 سال و جوانان جهان در پرتغال روز گذشته 4 مردادماه به کار خود پايان دادند.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، در مسابقات امروز عادل مجللي در فينال A کانوکانادايي زير 23 سال در مصاف با قايقرانان کشورهاي آلمان، بلاروس، قزاقستان، اسپانيا، يونان، چک، روسيه و ليتواني، با زمان 39.944 ثانيه در جايگاه هفتم قرار گرفت. در اين مسابقه قايقرانان ليتواني، روسيه و چک در مکانهاي اول تا سوم جاي گرفتند.
فاطمه کرمجاني در فينال A کانوکانادايي زير 23 سال به مصاف حريفاني از کشورهاي مجارستان، روسيه، بلاروس، برزيل، کانادا، اکوادور، قزاقستان و لهستان رفت و در پايان با زمان 50.864 ثانيه در رده هفتم جهان قرار گرفت. در اين مسابقه مجارستان، روسيه و بلاروس اول تا سوم شدند.
آرزو حکيمي در فينال B کاياک يکنفره زير 23 سال موفق شد در مصاف با حريفاني از کشورهاي اسلووني، آفريقاي جنوبي، بلاروس، لهستان، نيوزلند، ترکيه، چين و ژاپن، با زمان 42.140 ثانيه در رده نخست و در مجموع در رده دهم بايستد. در اين ماده پاروزنان کشورهاي روسيه، اسپانيا و پرتغال در مکانهاي اول تا سوم جهان ايستادند.
مينا عبدالهي در فينال C کاياک يکنفره جوانان مسافت 200 متر به مصاف حريفاني از کشورهاي آلمان، اسلواکي، ليتواني، آفريقاي جنوبي، قزاقستان، سوئيس، هلند و اسلووني رفت و در پايان با زمان 44.900 ثانيه در رده چهارم و در مجموع در رده بيست و دوم جهان قرار گرفت. در اين ماده قايقرانان کشورهاي مجارستان، دانمارک و انگلستان اول تا سوم شدند.
در فينال A کانوکانادايي 500 متر زير 23 سال بانوان فاطمه کرمجاني در رقابت با قايقرانان قزاقستان، روماني، کانادا، مجارستان، بلاروس، آلمان، مکزيک و روسيه با کسب زمان 2:35.696 دقيقه در رده نهم جهان قرار گرفت. در اين رقابت قايقرانان مجارستان، کانادا و قزاقستان اول تا سوم شدند.
در فينال B کاياک يکنفره زير 23 سال بانوان آرزو حکيمي در رقابت با قايقرانان اسلواکي، هلند، کانادا، بلاروس، ايتاليا، روسيه، ژاپن و چين با زمان 2:06.984 دقيقه در رده هشتم قرار گرفت. با اين نتيجه حکيمي هفدهم جهان شد.
در رقابت فينال B کاياک چهارنفره جوانان آقايان پوريا شريفي، محمدجواد ترکي، ياسين پاغنده و عليرضا فرمانده با تيم هاي اسپانيا، نيوزلند، کانادا، روسيه، نروژ، پرتغال، فرانسه و اوکراين مسابقه دادند و در نهايت با زمان 3:18.248 دقيقه نهم شدند. با اين نتيجه تيم کاياک چهارنفره جوانان کشورمان در رده هجدهم جهان قرار گرفت.
بدين ترتيب قايقرانان کشورمان به کار خود در مسابقات قهرماني آبهاي آرام زير 23 سال و جوانان جهان در پرتغال پايان دادند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.