14 قايقران به اولين اردوي تيم ملي کانوپولوي آقايان دعوت شدند

اولين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي کانوپولوي آقايان از امروز 7 ديماه در درياچه مجموعه ورزشي آزادي برگزار مي شود.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، مسابقات قهرماني آسيا در رشته کانوپولو خردادماه سال آينده به ميزباني ايران برگزار خواهد شد و تيمهاي ملي کشورمان که مدالهاي طلا و برنز اين رقابتها را در 2 بخش بانوان و آقايان و در رده هاي سني مختلف دارند، با حريفان آسيايي خود به رقابت خواهند پرداخت تا از عنوان قهرماني خود دفاع کنند.
قايقرانان رشته کانوپولو در سراسر کشور در قالب باشگاهها در ليگهاي برتر و دسته يک حضور يافتند تا با ارائه بهترين بازي خود نظر مربيان را جلب کرده و فرصت حضور در تمرينات تيم ملي را پيدا کنند. مربيان تيم هاي ملي نيز با تصويب هيات رئيسه فدراسيون انتخاب شدند تا تکنيک ها و تاکتيک هاي لازم را جهت موفقيت بازيکنانشان مطرح کنند.
پس از انتخاب مهران قزلباش مربي تيم ملي آقايان در رده سني بزرگسالان و ابوذر قاضي عسگر کمک مربي اين تيم، 14 بازيکن از 7 استان مازندران، اصفهان، تهران، زنجان، اردبيل، گيلان و البرز به اولين مرحله اردوي تيم ملي دعوت شدند تا تمريناتشان را از امروز آغاز کرده و تا 17 ديماه ادامه دهند.
هومن قربان بيدگلي، محمدعلي ملايي و علي قدمي از البرز، سالار محسن زاده، مجيد محمدي و روزبه مردابي از گيلان، محسن شيخلووند از اردبيل، مهدي مهردادآذر از زنجان، نريمان منوچهرنيا، عرفان خليلي و امير سينايي از تهران، مجيد معتمدي از اصفهان و علي رحمتي و آرش آقاجاني از مازندران در اين اردو حضور خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.