ششمين مرحله اردوي تيم ملي کانوپولوي آقايان برگزار مي شود

ششمين مرحله اردوي تدارکاتي تيم ملي کانوپولوي آقايان در رده سني بزرگسالان و جوانان از امروز 29 شهريورماه در درياچه آزادي آغاز شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون قايقراني، تيم هاي ملي کانوپولوي کشورمان اوايل آبان ماه در مسابقات قهرماني آسيا در هنگ کنگ حضور پيدا مي کنند. به همين منظور در آغاز ششمين مرحله اردوي آمادگي تيم هاي ملي کانوپولوي آقايان در رده سني بزرگسالان و جوانان به آب مي زنند.
اين مرحله از اردو از 29 شهريورماه آغاز مي شود و تا 8 مهرماه ادامه پيدا خواهد کرد.
مهران قزلباش مدير تيم هاي ملي و مربي جوانان، ابوذر قاضي عسگر مربي تيم بزرگسالان و اشکان صيادي مربي جوانان اعضاي کادر فني تيم هاي ملي کانوپولوي آقايان هستند.
امين کاظمي از تهران، مهرگان خيرالهي، شايگان خيرالهي، علي قدمي، محمدعلي ملايي از البرز، نيما حجتي از اصفهان، رسول اميني، فرزاد جعفري و محمدرضا جمشيديان از مرکزي و محمدصديق حشمتيان از کرمانشاه در بخش بزرگسالان و رضا انصاري آستانه و رامين هادي از تهران، رضا بيگي از چهارمحال و بختياري، حسن اثني عشري و سعيد چاره جو از مازندران، مجيد شعباني از مرکزي، متين باوندپور از کرمانشاه، اميرحسين زماني، ميلاد جعفري و رضا اسکندري از زنجان در بخش جوانان نفرات دعوت شده به اردو هستند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.